Depiliacija namuose – ką pasirinkti? |

Nors bikini zonos depiliacija skustuvais gali būti kiek sudėtinga, tai pigus ir greitas pasirinkimas. Taipogi patogus variantas vasaros metu, kadangi nereikia laukti, kol plaukeliai pilnai ataugs. Ekspertų patarimai: - Būtinai pamirkite šiltoje vonioje ar duše, suminkštinsite odą.

Depiliacija » Forumai - Vinted

Diskusijos apie kosmetiką, natūralias grožio priemones, būdus prižiūrėti savo kūną ir pan. Daiktų ir paslaugų skelbimai negalimi.

Depiliacija cukraus pasta Vilniuje -

Dažniausiai pageidaujama pilna bikinio zonos depiliacija (holivudiška, braziliška). Plaukeliai šalinami nuo gaktos, lytinių lūpų, išangės ir sėdmenų. Klientei pageidaujant paliekama juostelė ar trikampėlis. Tamsesni ir kitokios struktūros plaukeliai, esantys ant šlaunų, taip pat priskiriami pilno bikini depiliacijai.

Drąsūs vyrai ryžosi bikinio srities depiliacijai: pažiūrėkite ...

Daugybė moterų nesivaržydamos ryžtasi bikinio srities depiliacijai – ateina, nė necypteldamos iškenčia procedūrą ir išeina su šypsena. O kaip bikinio srities depiliaciją ištvertų vyrai? Grupelė bičiulių nusprendė išsiaiškinti, kaip vyksta toji bikinio srities depiliacija ...

Plaukai, oda ir nagai - Sveikas Žmogus -

artėjant vasarai, paplūdimių sezonui, prisiminkime, kaip galime šalinti nepageidaujamus plaukelius bikinio srityje namuose. o gal verčiau apsilankyti kosmetikos salone? kodėl vis populiarėja depiliacija karštu vašku? kaip apsaugoti odą nuo paraudimo ir sudirginimo po procedūros? apie tai kalbamės su grožio instituto "femina bona" kosmetike gerda gedžiūte. jūs teigiate, kad ...

Depiliacijos salonas Vilniuje - depiliacija ir Elektroepiliacija

Įprastai depiliacija vašku ar depiliacija cukrumi ir elektroepiliacija ar bet koks kitas plaukelių šalinimo būdas asocijuojasi su skausmu ir stresu, įkvėpk giliai ir atsipalaiduok, o aš pasistengsiu procedūrą atlikti kuo švelniau ir efektyviau.

depiliacija - YouTube

Armed Robbery in driveway after victims were followed home from Johannesburg international airport - Duration: 5:54. CICA - Crime Intelligence & Community Awareness 4,004,387 views

Depiliacija grožio, sveikatos paslaugos -

Depiliacija cukrumi/vašku moterims ir vyrams Karštas pasiūlymas! Bikini depiliacija cukraus pasta kainuos tik 12 eurų, rezervuojant laiką balandžio 17 d. 17.00 val. arba balandžio 18 d. 18.00 val. (įprastinė kaina 15 eurų).

SUGIHARA | PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Jei naudojamas tinkamai, lazeris nesukelia jokio šalutinio poveikio. Dažniausiai veido ir kūno procedūros moterims – viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, bikinio linijos ir kojų depiliacija. Vyrams – pečių juostos, nugaros, krūtinės, pilvo srityje. Lazeris nepašalina žilų plaukų, nes juose nėra melanino.

Kainos -

Taip pat pašalinami bikinio struktūros plaukeliai 'užlipantys' ant šlaunų. Pagal poreikį paliekama juostelė (ar formuojamas trikampis) gaktos srityje. Dėl aiškumo ir supaprastinimo turime tik du bikinio variantus, taigi jei daromas daugiau nei higieninis, bet mažiau nei pilnas braziliškas mes jį priskirsime prie braziliško ...

Vyrų nuomonė: kokia bikinio zonos šukuosena mums labiausiai ...

Bikinio zonos depiliacija nieko nebestebina ir yra gana įprasta grožio procedūra, kuria niekam įspūdžio nebepadarysi. Tačiau bikinio zonos dizainas – kur kas įdomesnė ir nedaugelio moterų išbandyta procedūra. Visos žinome, kad yra įvairiausi būdai tapti seksualiomis. Vienas jų – nepralenkiamas.

Bikini zonos epiliacija cukrumi | Pasiutus Lapė

Terminai dažnai painiojami ir ne visada aiškūs klientėms. Kiekviena moteris turi savo nuomonę ir įsivaizdavimą, todėl visada klausiu kaip būtent klientė pageidatų. Dažniausiai pageidaujama pilna bikinio zonos depiliacija (holivudiška, braziliška). Plaukeliai šalinami nuo gaktos, lytinių lūpų, išangės ir sėdmenų.

Kaip depiliuoti bikini zoną? Atsako Med. kosmetologė ...

Šiuo metu populiariausia ilgalaikė depiliacija atliekama vašku. Galima įsigyti depiliuojamąjį pleistrą ar vašką, tačiau pačiai depiliuoti bikinio zoną vašku tikrai gana sudėtinga ir nepatogu. Geriausia apsilankyti kosmetikos salone ir šią ne itin malonią procedūrą patikėti specialistui.

SUGIHARA | DEPILIACIJA VAŠKU IR CUKRUMI

Depiliacija cukrumi buvo žinoma jau senovės Egipte, kur švelnus ir glotnus kūnas simbolizavo grožį ir jaunystę. Šiuolaikinės moterys renkasi įvairius depiliacijos metodus, tačiau visos nori greitos, efektyvios ir, kiek įmanoma, mažiau skausmingos procedūros.

GentleLase Pro

Pasirinkite kūno dalis, kur norite atlikti plaukelių šalinimą. Paspaudus ant pažymėtos zonos, ji bus įdėta į krepšelį, kuriame matysite ne tik kainą, bet ir specialiai Jums pritaikytą nuolaidą. Kuo daugiau zonų pasirinksite, tuo nuolaida didesnė!

Akcija depiliacijai, bikini zonos depiliacija braziliškai ...

Akcija depiliacijai, bikini zonos depiliacija braziliškai, pilna kojų depiliacija, kojų iki kelių (blauzdų) depiliacija Registracija tel. 8-685-76655, Pavilnionių g. 33, Vilnius Studija ...

Plaukų šalinimo, depiliacijos paslaugos - geriausi pasiūlymai

Didelių odos plotų (pvz. bikini zonos) depiliacija gali trukti nuo 7 iki 15 valandų. Plaukai pašalinami visam laikui. Plaukų šalinimas lazeriu (lazerinė depiliacija). Procedūros metu per odą prasiskverbęs lazerio spindulys šviesos energiją paverčia karščiu, kuris paveikia plauko folikulą.

Depiliacijos priemonės |

Beautyfor siūlo įsigyti kokybiškas depiliacijos priemones, tinkančias tiek profesionalams, tiek naudojimui namuose. Beautyfor jau ne vienerius metus dirba su tokiais žinomais prekių ženklais kaip: Starpil, Simple Use, Sugardep bei Radipil ir kt. Beautyfor depiliacijos priemonės yra išskirtinai kokybiškos, o jas įsigyti galima itin patrauklia rinkos kaina.

Karšta: renkamės bikinio depiliaciją | Gyvenimas |

Prancūziška depiliacija. Šiuo atveju nudepiliuojami visi plaukeliai, esantys bikinio srityje, tačiau paliekama nedidelė plaukelių juostelė, einanti per vidurį. Pilna braziliška depiliacija. Ši depiliacijos rūšis nėra tokia populiari kaip prancūziška, tačiau vis tiek mėgstama daugelio moterų.

Vyrų depiliacija – EstheticA

Vyrų depiliacija jau senokai nebėra tabu Lietuvoje. Praėjo tie laikai, kai vyrai kone paslapčia ieškojo meistro, kuris padėtų atsikratyti nepageidaujamo plaukuotumo. Dabar dažnas vyras vienokiu ar kitokiu būdu pasišalina ar pakoreguoja kūno plaukus.

Depiliacijos paslaugos Vilniuje -

* Plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui – atauga po 4 -5 savaičių. * Po depiliacijos vašku oda tampa švelni ir lygi it šilkas. * Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, sumažėja depiliuojamų kūno vietų plaukuotumas.

Bikinio zonos depiliacija - akcijos

Kuponas galioja braziliškai bikinio zonos depiliacijai cukrumi grožio studijoje DALIA Vilniuje. Užsiregistravus ir neatvykus į procedūrą, kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau nei prieš 12 valandų iki procedūros.

Depiliacija | Pasiutus Lapė

Depiliacija vyrams - tabu tema? Nors depiliacija vyrams, kaip atskira procedūra, Lietuvoje pasiūlyta dar neseniai, vyrai noriai išbando šias paslaugas. Tokį plaukų šalinimo būdą išbandę vyrai patenkinti, kad yra atliekama tokia procedūra, garantuojanti ilgalaikį efektą ir padedanti sutaupyti daug laiko.

vyrams depiliacija skelbimai -

Depiliacija cukraus pasta MOTERIMS (ATLIEKA VYRAS): ( iškvietimas į namus nuo 10€, priklausomai nuo vietovės ) pažastys 5 € bikini 10 € blauzdos (kartu su keliais) 10 € kojos pilnai 15 € rankos 7 € veidas 5 € Depiliacija cukraus pasta VYRAMS(atlieka vyras): pažastys 5 eur pilvas 5-10 eur krūtinė 15 eur nugara 15-20 eur ...

BIKINI ZONOS EPILIACIJA – KELIAS Į TOBULUMĄ!

BIKINI ZONOS LAZERINĖS EPILIACIJOS EFEKTAS. Bikini zonos lazerinė epiliacija turi daugybę privalumų. Jau pirmosios procedūros metu atsikratysite 15–40 proc. nepageidaujamų plaukelių, o jų augimo zonoje išnyks juodi taškai ir paraudimai. Be to, šios zonos oda taps lygi ir švelni it aksomas.